درباره امین تجارت توسکا

اطلاعاتی برای آشنایی بیشتر با ما

مجموعه امین تجارت توسکا در خصوص شرایط جدید صادرات و واردات، از طریق بهره مندی از توانایی ها و تجربه مجموعه خود و همچنین زیر ساخت‌های ارتباطی با بانک‌های داخلی و موسسات بین المللی خدمات ارزی بازرگانی، خدمات حمل و نقل داخلی و خارجی، خدمات خرید و تأمین کالا و خدمات گمرکی را به مشتریان خود ارائه می نماید.

امین تجارت از طریق بهره‌مندی از صرافی مجموعه خود و همچنین زیر ساخت‌های ارتباطی با بانک‌های داخلی خدمات ارزی بازرگانی ارائه می نماید. در زمینه خدمات حمل و نقل داخلی و خارجی، مجموعه Amintejarat با داشتن نماینده مستقیم در لاین ایرانی (IRISEL)، لاین های خارجی و کارشناس متخصص مربوطه مستقر در شرکت، جهت پاسخ گویی، مشاوره و پیگیری لحظه به لحظه، از دیگر شرکت‌های نظیر خود در حوزه حمل خارجی و داخل متمایز بوده و ارائه خدمات می نماید.

 

امین تجارت توسکا

این شرکت در خصوص خدمات خرید و تأمین کالا نیز همراه با تیم مجرب خود توانسته با تکیه بر سوابق، غلبه بر محدودیت‌ها، تسلط بر قوانین بین الملل، توانایی خود را جهت به حداقل رساندن ریسک و کوتاه کردن زمان در تهیه منابع و خرید خارجی حفظ کند. مجموعه امین تجارت توسکا با بهره گیری از تجربه نزدیک به سه دهه خود، همراهی مدیران و کارشناسان و اطلاع از به روزترین بخشنامه‌های گمرکی، انواع خدمات گمرکی را ارائه می دهد.

چرا مجموعه امین تجارت را انتخاب کنید؟

مجموعه امین تجارت با بهره بردن از مدیران مجرب و کار آزموده و با هدف تسهیل در امور پیچیده واردات، صادرات، ترخیص کالا، حمل و نقل، حوالجات ارزی و بازاریابی و فروش کالا در کنار بازرگانان و تجار محترم است. با مجموعه امین تجارت مطمئن تجارت کنید

همراه شما هستیم در دنیای تجارت بین الملل

در دنیای پیچیده تجارت، واردات کالا یکی از تخصصی‌ترین حوزه‌های تجارت بین‌المللی محسوب می‌شود. Amintejarat با­تجربه و سوابق درخشان در امور بازرگانی نزد تمامی فعالان اقتصادی به عنوان چهره‌ای مطرح در زمینه واردات و صادرات شناخته­ شده است. مهم‌ترین اصول و نیازها در واردات و صادرات، تامین خدمات ارزی بازرگانی و نیما، فرآیند خرید و تامین خارجی، آشنایی با اصول و فنون بازاریابی بین‌المللی و حمل ­و نقل بین المللی است که تمامی موارد مربوطه به این فرآیندها توسط مجموعه امین تجارت انجام می‌شود.

حوالجات_ارزی1
امین گنجی زاده حوالجات ارزی
بازاریابی_و_فروش1
علیرضا محمدزاده تامین مواد اولیه و دستگاه‌های نساجی
بازاریابی_و_فروش-11
جابر گنجی زاده بازاریابی و فروش
photo_5970016322991537616_x
علی اکبر رستم پور مشاوره و امور گمرکی